jaceklopinski.pl

Znaczenie konsultingu w przedsiebiorstwie

Znaczenie konsultingu w przedsiebiorstwie Tworzenie chemię, jest przekonujący, rozwijanie sojusznika chodzi o osobiście.

Zrób to o „nich”, a nie o „ty”. (Patrz mój „Ty” vs .. je „artykułu). Pomyśl o tym, jak można pomóc im ponownie swoją wiedzę, doświadczenie, kontakty itd, które ich interesują. Networking jest o docieraniu do kogoś innego.

Przygotowanie, w tym badania, jest kolejnym kluczowym elementem. Nie tylko chcesz znać doświadczenie zawodowe danej osoby, z którymi spotykamy się, ale jest informowany o jego / jej firmy w tym najnowszych komunikatów prasowych.

Ponadto, należy być bardzo jasne, o jakich konkretnych firm, organizacji, które mogą być interesujące dla ciebie, i gdzie chcesz kontakty.

Duży nie jest zwrócenie się o pracę.

Przeciwnie, należy poprosić o poradę kariery, w razie potrzeby, i omówić plany. I tu właśnie preparatu wchodzi w grę. Zawsze opuścić spotkanie sieci z 2-3 nowych kontaktów sieciowych. Jeśli zrobiłeś swoje badania pomyślnie, trzeba będzie zidentyfikować swoje słodkie organizacje miejscu, gdzie nie znam nikogo, ale chciałby mieć kontakt. Więc teraz, że ta osoba się Twoim sprzymierzeńcem – są dumni, że znam cię i chce być pomocne – jest to doskonała okazja, aby zapytać, czy on / ona zna nikogo w firmie X, z którymi można łączyć, lub jeśli nie na X, może znają kogoś w firmie Y.

Zawsze należy pamiętać, jest specyficzna dla kogoś, zwykle wywołują specyficzną odpowiedź. Nie trzymaj go ogóle. Ponownie, prowadzić rozmowę, aby uzyskać pożądane wyniki.

Dołącz do grupy i organizacje zawodowe, uczestniczyć selektywnych zdarzeń sieciowych – ale zatrzymać tylko pitching fastballs; czyli z „jak możesz mi pomóc?” myślenia. Przeciwnie, należy je – Jak mogę pomóc? Znajdziecie Biolevox Neuro tabletki na kręgosłup że oddać do Ciebie będzie faktycznie wzrośnie.

Last but not least, jest lista sieci. Powinna ona zawierać co najmniej kilkaset nazwisk.To obejmuje, przyjaciół, krewnych, partnerów biznesowych, absolwentów szkół, etc .. Znowu, będąc specyficzny, będzie zaskoczony, career- bramkowych nowych istotnych kontaktów masz. Tak, nawet z tej dalekiej ciotki i wuja, którzy nie zostały wypowiedziane w dziesięciu lat. Nigdy nie wiadomo, dopóki nie spróbujesz.

Networking jest sztuką – sztuką zaangażowania, przywództwa, ustaw ostrość i pożądanych wyników.

– autor artykułu