jaceklopinski.pl

Rozwoj rynku uslug konsultingowych

Rozwoj rynku uslug konsultingowych

Szanse bycia Asystent lekarza – krótkie wyjaśnienie

Zajmując swoją karierę w dziedzinie PA to miejsce idealne. Przed dokonaniem tego wyboru, może masz już wiadomo, że PA jest popyt w dzisiejszych czasach. Jeśli nie, to powinno to być dobra wiadomość dla Ciebie. Kilka innych rzeczy, które powinieneś wiedzieć o byciu PA to:

Istnieją co najmniej sześciu różnych pól, które można położyć swoje umiejętności na i są dermatologia, pediatria, położnictwo i ginekologia, medycyna rodzinna, medycyna ogólna wewnętrznych i chirurgii ogólnej. Ta praca jest prawie ogólny i może udać się do żadnej z tych dziedzin od twoich upodobań. Jeśli lubisz być w sali operacyjnej albo robi małe nacięcia lub pomaganie w głównych operacjach, może pracować w otoczeniu chirurgicznej. Co więcej, nawet mogą realizować swoje Masters w podmenu specjalności wszelkich dziedzinach medycznych i być bardziej wyspecjalizowane w danej dziedzinie. Powiedzmy, że jeśli chcesz, aby radzić sobie z problemami skóry; można realizować swoje Masters w dermatologii. Zajmując panom nie sprawi, że się z lekarzem, tylko asystent lekarza o wyższych kwalifikacjach.

Możesz mieć dwa zadania w tym samym czasie za pomocą jednego stopnia w tej dziedzinie. Większość PA mają dwa zadania; jeden jest w General Hospital, a drugi jest w prywatnej klinice. Czasami mogą również udać się do szkoły na wyznaczonych terminach dać rozmowy lub organ badania kontrolne do studentów. Są to ich dochody obok po prostu robi to, co robią najlepiej. PA nie mieć podwójny dyplom i wykonać dwa zadania jednocześnie. Mają tylko jedną pracę, ale po prostu z różnych organizacji. Przeciętnie, PA sprawia USD 80K rocznie, ale z tych dochodów ubocznych, może sięgnąć około 100k USD rocznie.

Oczekuje się również, aby zwiększyć wskaźniki zatrudnienia, szczególnie na obszarach wiejskich lub w centrach miast. Takie obszary zawsze budżecie niższe płace i lekarz asystenci są bardziej zadowoleniem niż rzeczywistych lekarzy. przemysłowa usługi zdrowotne są rozwija ze względu na szybki rozprzestrzeniania epidemii wirusa, co dzieje się w ciągu tych kilku lat.

Lekarzy asystentów nie trzeba się martwić o znalezienie pracy nie powinni martwić się o nie jest przygotowane do tego zadania.

– autor artykułu