jaceklopinski.pl

Kompetencje doradcy finansowego

Kompetencje doradcy finansowego Po zainstalowaniu okablowania, realizacji sieci jest bardzo proste przy użyciu standardowego sprzętu koncentrator Ethernet lub przełącznika. Pamiętaj, że nie jest to ograniczenie odległości 100 metrów z Ethernetem. W przypadku dużych projektów, lokalizacji przełączników ethernetowych w każdym budynku lub na każdym piętrze wieżowca rozwiązuje problem. http://biovico.pl/pl/produkty/lyprinol

Światłowody vs. Ethernet

Fiber prawdopodobnie nie jest rozwiązanie wdrożyć dzisiaj podane zdolność Ethernetu do obsługi komunikacji wysokiej prędkości w ciągu krótkich dystansach typowych dla dużych budynków. Ale trudno jest przewidzieć przyszłość. Kable światłowodowe są wykorzystywane zamiast tradycyjnych przewodów miedzianych, ponieważ technika ta zapewnia większą wydajność i jest mniej podatne na zakłócenia elektryczne. Światłowodowy jest coraz bardziej powszechne, jako sposób na zapewnienie bardzo wysokiej prędkości usług internetowych (100 Mbps i więcej).

nieskompresowany HDTV

Jeśli chcesz rozpowszechniać sygnał wideo, powiedzmy z wyjścia odbiornika telewizji satelitarnej lub kablowej, a wymagania dotyczące szerokości pasma są znaczące. Alternatywą byłoby dystrybuować sygnał skompresowany i zainstalować odbiornik (z dekompresji) w każdym punkcie obsługi. Jeśli jesteś w pierwszym obozie, czytaj dalej, w przeciwnym razie można przejść do następnej sekcji.

Dzisiejsze instalacje wideo rosną coraz bardziej złożone, elementy źródłowe umieszczone dobry odległości od ekranu. Odległość jest największym czynnikiem w określeniu technologii w użyciu. Istnieją dwie możliwości, miedziane lub światłowodowe.

Nieskompresowany cyfrowy sygnał wideo jest wyzwaniem. Światłowodowy interkonekt jest najlepsza technika DVI i HDMI, ze względu na ogromną przepustowość dostępną. Przepustowość Ethernet wynosi projekty-sklepow.pl/wyposazenie-sklepow-spozywczych/ mniej niż 0,6 Gbps, a to jest o wiele niższa niż nieskompresowanych danych wideo (1,65 Gbps), to łatwo zrozumieć, dlaczego światłowód jest lepszy jeśli chodzi o wysokiej przepustowości przesyłania sygnału cyfrowego dla długich kabli.

– autor artykułu