jaceklopinski.pl

Jak zawrzec umowe konsultingowa

Jak zawrzec umowe konsultingowa

Nawet jeśli jesteś zadowolony ze swojej pozycji powinno być benchmarking swoją pozycję i kulturę vis-a-vis innych organizacji. Powinieneś być zainteresowany, aby dowiedzieć się, jak Twoja pensja porównać do podobnych stanowiskach w innych organizacjach, inne możliwości, inne inicjatywy, innych rozwiązań, innych kultur, etc .. Wszyscy znajdujemy się zbyt zajęty w naszej pracy, aby poświęcić czas do sieci. Ale, i to jest duży, ale trzeba zmusić się do regularnego programu do harmonogramu sieci i rozszerzanie kontaktów sieciowych. Jest to pęd kariery musi i będzie się opłacać, kiedy najmniej się tego spodziewasz.

Dla tych, którzy w okresie przejściowym kariery. sieci i rosnąca sieć powinna być ważną częścią każdego tygodnia. Myśl o sobie jako produkt specjalny marki, które muszą być wprowadzone do obrotu, a wystawiony na największej liczby potencjalnych klientów.

Ale po pierwsze, musi być jasne i dobrze zdefiniowane, kim jesteś – marki. (Patrz mój artykuł na: „. Moc swojego Brand”)

Jest to niezwykle ważne – Networking jest pro-aktywnym procesem. Oznacza to przejęcie i będąc dowódcą każdej okazji sieciowego. W celu, aby odnieść sukces w tym musi być jasno celów zawodowych i swoich osiągnięć zawodowych.

Aby być proaktywne trzeba plan mini-strategiczne dla każdego kontaktu sieciowego. Należy jasno określonego rezultatu chcesz z kawy, napoje, obiad, itp ..

Jednym z rezultatów ze swojego spotkania jest druga osoba, aby czuć się bardziej pozytywnie o ty, bardziej przychylny. Trzeba zmusić go / ją twoim sprzymierzeńcem. Aby to zrobić, należy jasno określić, kim jesteś, swoje osiągnięcia i swoje cele zawodowe. Czym jesteś najbardziej dumna w swojej karierze, ponieważ odnosi się do postępu kariery?

Zawsze założyć get-together osobiście. Adres e-mail lub telefon nie jest tak skuteczne.

– autor artykułu