jaceklopinski.pl

Zaradzanie zasobami ludzkimi a zyski finansowe firmy

Zaradzanie zasobami ludzkimi a zyski finansowe firmy

Jaka jest twoja największa słabość

1. Jak odpowiedzieć:

a) Pierwszy sposób: Włącz silny punkt słabości:

Na przykład: Jestem perfekcjonistą i rzadko wierzyć w kogoś innego, kto może pracować równie dobrze jak ja zrobić; w związku z tym, mam trudności w delegowaniu zadań innym.

W ten sposób ma negatywne strony, jeśli nie są elastyczne i wrażliwe, może sprawić, że wywiad uwierzyć, że oszukują na niego.http://www.serwis-pc.org.pl

b) Drugi sposób: rozwiązać swoją słabość:

Lepszym sposobem radzenia sobie z tym pytaniem jest, aby wspomnieć o jednej kwestii, która była kiedyś twój słaby punkt, ale dobrze zrobiliście, aby go pokonać.

Na przykład: Staram się być perfekcjonistą; w związku z tym, mam trudności w delegowaniu zadań innym. http://dolcar.auto.pl/wypozyczalnia-luksusowych-samochodow/ Ale widziałem mocną stroną pracy grupowej i wiem, że w celu wykorzystanie wydajności pracy grupowej, nie mam absolutnie delegować do innych członków grupy.

2. Porady wywiadzie dla osłabienia pytanie:

 · Nie zawiera żadnego słabego punktu, który odnosi się do najważniejszego wymogu pracy;

 · Nie próbować nadrobić słaby punkt jako pracodawcy mogą myśleć, że go zdradza, może on poprosić o innych słabych punktów;

 · Nigdy nie mów nie masz słabość. Nikt nie jest perfekcyjny; w związku z tym, nie można i nie powinno powiedzieć tak;

 · Nie uniknąć odpowiedzi na to pytanie. Jest to bardzo częste pytanie w każdym wywiadzie i okazja, aby pokazać swoją szczerość i zdolność do uczenia się i radzenia sobie z trudnościami.

www.czapkiznadrukiem.com
– autor artykułu