jaceklopinski.pl

Wsprscie konsultingowe w tworzeniu strategii firmy

Wsprscie konsultingowe w tworzeniu strategii firmy

Strategiczne Porady Kariera # 7 – The Art of Networking

Ponad 80% zleceń znajdują się tak, poprzez tworzenie sieci.

Twoja kariera nigdy nie powinna być statyczna – ale zawsze do przodu. Networking jest kluczowym elementem Twojego toku kariery.

Ale jesteś pewna sieć jest slam dunk?

Dzwonisz do przyjaciela i powiedzieć, szukasz pracy, a on może wiedzieć o pracy dla Ciebie ? A jego odpowiedź: „O tak, dam mu jakąś myśl.” A ty mu wysłać swoje CV, aby mógł wypełnić swój kosz na odpady.

Czy jest to – „Więc kim jesteś?”

„Wiem, że chcesz się spotkać, ale dlaczego?” „Co będę z tego mieć?” ona myśli.

Czy jest to – zadzwonić do znajomego, który ma na myśli – Znam tego faceta na zawsze. Jasne, niech przekąsić ..,. a następnie, ach, więc to, co chciał – ja wiem o pracy dla niego? Hej, znam go społecznie, ale profesjonalnie, czy naprawdę chcę trzymać szyję dla niego?

Czy jesteś więcej niż CV? W jaki sposób można to udowodnić?

W jaki sposób można stać się rozwiązaniem dla styku sieci, a nie problem?

W jaki sposób można rozwijać chemię z kimś, jak zmusić go / jej świadomi swoich mocnych?

Co tydzień należy poświęcić czas na networking – czy jesteś zatrudniony. Potraktujcie to jako zadanie, ale mam nadzieję, że udana i satysfakcjonująca praca. A kluczem do tego procesu jest podjęcie aktywnej i wiodącą rolę w każdym interfejsie sieciowym.

Poniższe wskazówki powinny podać kilka odpowiedzi na powyższe pytania i sprawi, że bardziej udany pośrednik.

Najemnej lub w okresie przejściowym utrzymać rosnące sieci. Przystąpienia i uczestniczenia w organizacjach zawodowych, grup, stowarzyszeń, itp .. Dołącz trybie on-line profesjonalnych serwisów. Badania i docelowe firmy, które się rozwija, jak również firm, które są kwestionowane oraz mogą wymagać umiejętności.

Jeśli jesteś zatrudniony, oznacza to, docieraniu do osób wewnętrznie, jak również łączenia i rozwija swoje możliwości współpracy w świecie zewnętrznym.
podkłady higieniczne
– autor artykułu