jaceklopinski.pl

Potencjal rynku doradctwa w Polsce

Potencjal rynku doradctwa w Polsce

Był mocno angażuje się zawsze łączyć się z innymi, aby czynić dobrze, a nie źle. Wkrótce stał się jednym z najbardziej skutecznych mówców swoich czasów, wpływowy redaktor gazety i wojującego reformatora.

Najlepszym znanym dziełem Douglassa jest jego pierwszą autobiografię, opowieść o życiu Fredericka Douglassa, amerykańskiego slave, opublikowane w 1845 roku ogólnie pozytywne opinie. Stało się natychmiastowym bestsellerem. W ciągu trzech lat od jej wydania, to został przedrukowany dziewięć razy 11.000 egzemplarzy w obiegu w Stanach Zjednoczonych; oraz w języku francuskim i niderlandzkim. W tym czasie niektórzy sceptycy pytali czy murzyn może przyniosły taki wymowny kawałek literatury. Douglass ‚przyjaciele i mentorzy obawiając się, że reklama będzie zwrócić uwagę swojego byłego właściciela, który może postarać się o swoją „własność” z powrotem, zachęcił go do zwiedzania Irlandii, jak wielu innych byłych niewolników uczynił. Douglass następnie wypłynął na Cambria dla Liverpoolu 16 sierpnia 1845 roku i przybył do Irlandii Irlandczycy głód ziemniaczany zaczynał. Douglass spędził dwa lata w Wielkiej Brytanii i Irlandii dając kilka bardzo udanych wykłady, głównie w kościołach protestanckich lub kaplic, niektóre „zatłoczony do uduszenia.”

Po powrocie do domu, Douglass rozpoczął przygotowania do publikacji anty-niewolnictwo papieru. Uświadomił sobie z rozczarowaniem, że kilka czasopism edytowany przez Murzynów, z których jeden sam Douglass wspomaganych wyszedł z obiegu. Więc Douglass na celu stworzenie papieru, który będzie regularnie pojawiający się i pozostać w stałym usługi jako „potężny dowód, że Murzyn był zbyt wiele o człowieku, który odbędzie się na ruchomości. Chociaż jego przyjaciół w Anglii podniósł 2000, aby umożliwić mu rozpoczęcie jego papier, inne zniesiona w przeciwieństwie do rozproszenia jego wysiłki niezależnych wystąpień publicznych i byli zdania, że ??nie ma wystarczających funduszy.

– autor artykułu