jaceklopinski.pl

Konsulting jednostek samorzadu terytorialnego

Konsulting jednostek samorzadu terytorialnego

Final Table Zagraj w Texas Holdem Turnieje

Jedno z najlepszych uczuć można uzyskać podczas gry w pokera online jest uczynienie go do stołu finałowego turnieju głównego. Czy wypłacone lub dotarł do końca Freeroll, wiesz, że jesteś w pieniądze, w wielu przypadkach może być dla znacznej nagrody. Teraz masz kilka problemów:

1) Postępowanie z graczy jakości (niemal z definicji gracze w końcu wiedzieć, jak grać Holdem)

2) zapewnienie, że jakkolwiek duża Twój chipstack znaczy, że robią to do top 3 pozycję.

Drugi punkt może wydawać się dość oczywiste, ale warto pamiętać, że przyrosty nagród w tym momencie są zazwyczaj bardzo istotna i rzeczywiście różnica między 1 a 10 będzie prawdopodobnie liczone w tysiącach.

Jeden problem wielu graczy ma, gdy znajdą się na stole finałowym, że mają żadnego realnego planu, ale wiem, że jest agresywny był udaną strategię do tej pory. Jeśli nie grałeś sekcje turnieju agresywnie do tego punktu to jesteś bardzo szczęśliwy, że tak daleko. Numer 1 to błędem jest niesłuszna nadmiernej agresji. Gdy jesteś w dół do ostatniego 10, rolety będzie ogromny. To zmusza graczy do podejmowania ryzyka, aby pozostać w rywalizacji o wiele więcej niż by to miało miejsce w poprzednich etapach. Graj agresywnie teraz ze słabymi kartami, a znajdziesz się z 50/50 szansę na najlepsze.

Kolejnym problemem przy stole finałowym, że będzie prawdopodobnie zobaczyć chipstack dominującą. Holdem Poker gracze często martwić się o rozmiar osób ołowiu i czują potrzebę, aby go zakwestionować. Moja rada to nie rób tego. OK, teraz masz jakiś pomysł, czego nie robić – jak należy grać?

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest, aby uznać, że gra weszła w końcową fazę i najbardziej niebezpieczną. Na tym etapie w grze będzie można zobaczyć wiele blefuje, agresja (zwłaszcza przez lider) i bawić się z mniej niż idealnych kart.

– autor artykułu