jaceklopinski.pl

Diagnoza sytuacji w firmie i jej elementy do poprawy

Diagnoza sytuacji w firmie i jej elementy do poprawy

To było zaledwie dwadzieścia pięć lat temu, że Steve Jobs powiedział, że żaden komputer nie będzie potrzebować więcej niż 64 kB pamięci.

Ważne jest, aby przyszłościowych planach. Rozwiązania światłowodowe wydają się zbędnym luksusem dziś, zwłaszcza z wyników dostępnych za pomocą szybkich sieci Ethernet.http://www.domelit.pl/drzwi/renowacja_futryn.html Jednak większość rozwiązań technologicznych dla zastosowań biznesowych mieszkalnych i małych są obecnie w oparciu o Ethernet.

Sieć bezprzewodowa (WiFi) to kolejna technologia, która jest szybko wpływając sieci komputerowej. Rynku firma badawcza IDC przewiduje, że łączna liczba punktów dostępowych WiFi korporacyjnych zainstalowanych wzrośnie z 1,6 mln sztuk w 2006 roku do 11,5 milionów sztuk do 2010 roku do 20 użytkowników może łączyć się z jednego punktu dostępowego WLAN i otrzymywać odpowiednią usługę. IDC przewiduje również, że porty Ethernet Switch, te głównie stosowane w przedsiębiorstwach, wzrośnie z 172 milionów sztuk do 208 milionów sztuk w tym samym okresie.

Ethernet

Ethernet jest dominującym standardem dla sieci przewodowych danych. sprzętu Ethernet jest zwykle standardowe we wszystkich nowych komputerach. Jeśli metoda szybkiej transmisji danych (modem kablowy, DSL, itp) jest przewodowych, to interfejs do komputera będzie zazwyczaj port Ethernet.

połączenia Ethernet nie powinna przekraczać 100 metrów, a osobne kable są potrzebne dane i telefon. Jest możliwe uruchamianie Ethernet w tym samym płaszczu jak numer telefonu, ale może być zawodne, a z pewnością nie jest wskazane dla dużych prędkości Ethernet (^ 100 Mbps). Użyj osobnego przewodu, „home-run” projekt, w miarę możliwości z przełącznikiem sieciowym, aby każdy punkt obsługi.

Dzięki nowej konstrukcji, jest to również wskazane, aby połączyć budynki z przewodem. Zainstaluj go na ziemi, podczas gdy nadal jest tania, aby to zrobić, a utrzymać prawa własności.
Internetowy Fundusz Leasingowy S.A.
– autor artykułu