jaceklopinski.pl

Aranżacja procesow wspolpracy gospodarczej

Aranżacja procesow wspolpracy gospodarczej Obaj byli w kontakcie przez cały okres życia Doroty za pośrednictwem poczty.

Sayers żonaty Mac Fleming, dziennikarz i autor. Na początku ich małżeństwa, oboje pracować zarobkowo. Niestety, Mac powoli musiała polegać na dochodach Doroty. Miał problemy zdrowotne wynikające ze służby WW I. Choć Dorota wyszła, jej syn został wychowany jedynie przez jej kuzyna.

Mówi się, że Sayers oparty Peter Wimsey na łączenie (autor) P.g. Wodehouse za Bertie Wooster i Dappera (tancerz i aktor) Fred Astaire. Harriet Vane, silny i inteligentny autor tajemnicy, to postać kobieca w serialu. Ona jest dobrym miejscem dla Peter Wimsey.

Sayers wprowadził motywy całej tajemnic w jej Peter Wimsey serii tajemnicy, która odzwierciedlała razy w Wielkiej Brytanii. WW I przyniosły wielu weteranów, a także wiele rodzin, gdzie kobiety musiały stał się jedynym pracowników najemnych z powodu zgonów i niepełnosprawności mężów, ojców i synów. Kobiety, które pracowały w siły roboczej w czasie wojny i szczęście, aby powitać ich mężów domu dowiedział się, że edukacja była droga, aby zapewnić dobrą pracę poza domem. Sayers interwove tych tematów (i więcej) do jej tajemnic.

W latach 1970 i 1980, dwa Brytyjski serial telewizyjny dokonano gościnnie Peter Wimsey i jego „kopa” boczny Harriet Vane. Te produkcje pomogły wprowadzić ten przytulny serię zagadkę Dorothy L. Sayers na zupełnie nowej publiczności.

Odkryj chronologiczną listę książek Mystery autorów w przytulnym tajemnicy listę książek. Cozy Tajemnica lista książek udostępnia książki w kolejności serii dla ponad tysiąca autorów książek tajemnicą. Ponadto, nie przegap Cozy Tajemnice Blog.

znizkinaoc.com/obowiazkowe-oc/
– autor artykułu