jaceklopinski.pl

Analiza danych konsultingowych

Analiza danych konsultingowych Minimalnym wymogiem dla każdego panelu jest blok telefonicznego podłączenia do zakończenia skrętka, a pasywny rozgałęźnik kabla do kabla koncentrycznego. Pomieszczenie powinno być pozostawione w panelu na rozbudowę.

Choć poszczególne kable Ethernet i wideo mogą być wykorzystywane, zaprojektowane specjalnie kable multimedialne stają się standardem. Podwójny kablowej, na przykład składa się z jednej sieci Ethernet i magistralę wideo pod jednym płaszczem. Innym kompozytowa konstrukcja może obejmować 2 kable Ethernet dla głosu i danych oraz 2 kable wideo. Te kable multimedialnych przyspieszyć czas instalacji, ponieważ wiele kabli może zostać wyciągnięty w tym samym czasie, i minimalizuje czas zakańczanie ponieważ wszystkie końce są rozpoznawalne.

Idealnie, sieć przewodowa ma konfigurację „home run”: oddzielny interkonekt dla telewizji kablowej, telefonu, internetu i transmisji danych jest wykonana ze strukturalnego panel serwisowy Podłączenie do każdego punktu pracy.

Okablowanie strukturalne panele są wykorzystywane w celu zapewnienia mil interkonektami kabli potrzebnych do dystrybucji audio, wideo, telewizor, telefon aparatu bezpieczeństwa oraz aplikacje komunikacji cyfrowej, a teraz łączy ją z urządzeń multimedialnych. Okablowanie Structured dobrze współpracuje z siecią bezprzewodową, ponieważ administratorzy mogą łączyć punktów dostępu bezprzewodowego w całym domu za pośrednictwem połączenia Ethernet.

Sieć komputerowa

Właściwy wybór technologii jest napędzany przez jaki rodzaj nieruchomości jest obsługiwany. W dobrym planem komunikacji łączącego wszystkie interkonekty prowadzą do centralnej lokalizacji. To może być OK, aby uruchomić linię telefoniczną w szeregu (jednego pokoju do drugiego), ale to nie jest OK d pik-okna.plla kabli sieciowych do Internetu.

Technologia zmienia się szybko.

– autor artykułu