jaceklopinski.pl

Jak pozyskiwac srodki na rozoj malych firm

Jak pozyskiwac srodki na rozoj malych firm Douglass tylko chwilowo wstrzymane swoje plany w odróżnieniu od swoich mentorów i współpracowników.

Ale to nie miało być wstrzymane na długo. W dniu 3 grudnia 1847 roku, The North Star z Douglass jak wyglądał jego redaktor w Rochester w stanie Nowy Jork.seofabryka.pl Jego głoszone celem było „atakować niewolnictwo we wszystkich jego przejawach i aspektach, propagowanie powszechnego uwłaszczenia dokładny standard moralności publicznej, promowanie moralnego i intelektualnego poprawę kolorowych ludzi, aby przyspieszyć dzień wolności do naszego trzy miliony zniewolonego faceta rodaków „.

Jego artykuł stał się jako jeden z najwybitniejszych papierów antyniewolniczego na północy i jeden z nielicznych trwać dość długo. Ale w całej swojej długiej egzystencji papier edytowane przez człowieka, który spędził pierwszych dwudziestu pierwszych lat swojego życia w niewoli stał się żywym dowodem potencjalności naród ujarzmiony i doskonałą odpowiedź na pytanie, czy zbiegłych niewolników przybyłych Północnej „nie muszą stać się złodzieje i nędzarzy”. Najbardziej efektywna praca dla emancypacji został osiągnięty dzięki swojej pracy niż przez jakiegokolwiek innego medium, nawet mówiąc, w którym obszar był najbardziej utalentowanych.

niestrudzona praca Douglassa i pomoc otrzymał od kilku oddanych przyjaciół w Ameryce i Anglii umożliwić mu papier przetrwać ząbkowanie ograniczeń finansowych. Douglass często odchodzą na wycieczki szkolne, aby zebrać fundusze, gdy fundusze na wyczerpaniu. Podczas takich wycieczek mógłby zasilać konto papieru szczegółowo za pomocą korespondencji redakcyjnych. Gerrit Smith, zamożny anty-niewolnictwo liderem w Nowym Jorku i kilku innych przyjaciół także przyszedł do przodu z wkładów. Julia Griffiths z Rochester Ladies Anti-Slavery Society sponsorowanych targach i opublikowanych autografy wolności, książka prezent obejmującej abolicjonistycznych wierszy, listów, esejów i wyciągów z słynnych przemówień.

– autor artykułu