jaceklopinski.pl

Doradctwo dla firm i możliwe rozwiazania

Doradctwo dla firm i możliwe rozwiazania

Będzie to przyszłościowe nieruchomość do dalszej rozbudowy.

Strategie modernizacyjnej

Istnieją dwa sposoby modernizacji budynków: bezprzewodowa i Ethernet. Bezprzewodowy ma pozorną zaletę tańsze i łatwiejsze do wykonania, zwłaszcza w przypadku modernizacji. Jednak nie zawsze tak jest. Dziś, odpowiedź jest chyba połączenie obu systemów.eleganckie skórzane torby na laptopa W miejscach ich użytkowania, które są oczywiste i statyczne, na przykład biuro w domu, połączenie Ethernet jest właściwe. Nakładanie tego systemu za pomocą bezprzewodowego (WiFi) sieci zapewnia lepszą elastyczność.

Bezprzewodowy

Ethernet Sieć bezprzewodowa (802.11) może być dobrym wyborem dla modernizacji komunikacji dla małych projektów. WiFi działa na częstotliwości radiowej (RF) i został opracowany dla bezprzewodowej komunikacji cyfrowej między komputerami osobistymi i urządzeń elektronicznych. Większość nowych komputerów obejmują wbudowaną obsługę WiFi. Wireless Ethernet ma aplikacji, w tym dużych budynkach. Dostęp bezprzewodowy w obrębie wspólnych obszarów właściwości, takie jak basen, może stanowić eleganckie rozwiązanie. Bezprzewodowa jest również doskonałym miejscem, gdzie trudno jest uruchomić dodatkowy przewód.

Hardwire

W niektórych sytuacjach zmiany okablowania może więcej sensu. W przypadku większych projektów, jednak podejście drutu twardego jest bardziej niezawodny, a w końcu tańszy. Bezprzewodowa wygląda dobrze „na papierze”, ale w dużym budynku, uniwersalną łączność jest trudne. Średni koszt okablowania z kablem Ethernet to około 300 $ za punkt użytku w dużych budynkach. Mając infrastruktury w miejscu przyszłej ekspansji może uzasadniać koszt wymiany przewodów.

Kwestie środowiskowe muszą być brane pod uwagę przy okablowania. Kwestie takie jak azbest, ołów farby redukcji są przykładami. Istnieją aplikacje te zmiany okablowania, gdzie nie jest możliwe ze względu na ograniczenia konstrukcyjne, o ile służy zewnętrzna przewodu, a estetyka często wyklucza tę opcję.

– autor artykułu